O nás

O-násMáme opravdu velkou radost, že jste zavítali na naše webové stránky. Témata jako bezpečnost nebo ochrana majetku před požáry a následky ohně jsou v našich končinách bohužel stále často brána poměrně na lehkou váhu. Ano, člověk je sice zvyklý na existenci nejrůznějších pojištění, my osobně ale zastáváme spíše názor, že je potřeba se v první řadě chránit. Jde přece i o naše zdraví a především pak také zdraví a bezpečnost našich blízkých.

Na našem e-shopu najdete prakticky komplexní řešení pro ochranu vaší domácnosti, kanceláře či rekreačního sídla před ničivými následky ohně. Potřebujete nejmodernější hasící přístroje nebo interaktivní detektor kouře? Jste na správné adrese.

Pevně věříme, že maximální ochrana (nejen) před ohněm se i u nás v České republice stane standardem a děsivé každoroční statistiky o vzniklých požárech budou postupně brát za své. Na druhou stranu ale samozřejmě nechceme nikoho strašit. Není to ani zdaleka o tom, aby se snad člověk bál zapálit si doma svíčku. Je to spíše o opatrnosti a obezřetnosti. A řekněme si to rovnou – člověku se i lépe spí, když ví, že má doma například výkonný detektor kouře a nic mu tak nehrozí.

Proč nakupovat právě u nás?

O problematiku ochrany majetku před ohněm se zajímáme opravdu dlouhodobě. V této oblasti vám tak dokážeme erudovaně poradit a pomoci vám k takřka dokonalé ochraně i vaší domácnosti. Všechny naše výrobky jsou certifikovány podle platných nařízení a směrnic Evropské unie a splňují tak všechny bezpečnostní standardy.

V naší nabídce najdete výhradně a pouze výrobky té nejvyšší kvality, které bylo pečlivě otestováno. Máte tak záruku, že všechna zařízení jsou opravdu tím nejvhodnějším řešením pro popisovaná nebezpečí a v případě potřeby vám dokážou zajistit potřebnou ochranu a prevenci.

Možnosti dopravy a platební metody

Nákup na našem e-shopu vám doručíme kamkoli po České republice, buď standardně prostřednictvím České pošty – nebo pomocí vámi zvolené alternativní přepravní společnosti. Dle výběru doručovatele se následně odvíjí také nabídka platebních metod. Můžete použít platební kartu, převod na běžný bankovní účet nebo zaplatit až kurýrovi při předání zboží.