V kterých podnicích je důležité mít hasicí přístroje?

V kterych podnicich je dulezite mit hasici pristroje - V kterých podnicích je důležité mít hasicí přístroje?

Bezpečnost je důležitá, proto je třeba aby budovy byly vybaveny kvalitní požární technikou a přístroji. Pojďme se podívat, kde všude je třeba mít hasící přístroje.

1. Kasina

V kterych podnicich je dulezite mit hasici pristroje 1 - V kterých podnicích je důležité mít hasicí přístroje?

I když mnoho hráčů dnes preferuje hraní online z pohodlí domova na různých hernách jako je https://playamo-mobile.com/cz/, i tak jsou kasina stále hojně navštěvovaná. Hráče lákají hlavně na živé hry typu ruleta, ale i pokerové turnaje a cash game.

Protože u pokerových turnajů se často kouří a automaty jsou neustále připojeny k elektrickému proudu, je třeba dodržovat přísná protipožární opatření. Jedním z těchto opatření je i okamžitá dostupnost hasicích přístrojů.

2. DiskotékyV kterych podnicich je dulezite mit hasici pristroje 2 - V kterých podnicích je důležité mít hasicí přístroje?

Občas je zde hlava na hlavě. Kolem lidí je hodně elektrických zařízení, které jsou neustále v provozu. Ať už se jedná o laser show, reprobedny a nebo různé další pomůcky k navození správné atmosféry.

U diskotékových provozů je nesmírně důležité dodržovat veškerá protipožární předpisy. Pokud vznikne na diskotéce nějaký problém, může absencí rychlého řešení vzniknout panika, která může ohrozit všechny návštěvníky tohoto podniku.

3. Restaurace a hospody

V kterych podnicich je dulezite mit hasici pristroje 3 - V kterých podnicích je důležité mít hasicí přístroje?

Překvapivě mezi vysoce rizikové provozy pro požární techniky patří i restaurace a hospody, ve kterých se servíruje jídlo a konzumuje alkohol.

V kuchyni se sem tam stává, že prostě něco chytne od plamene na sporáku. Stačí jen nechat o chvíli déle olej na pánvi, která se může vznítit. Proto je třeba mít v restaurační kuchyni okamžitě k dispozici hasicí přístroje.

Také hospody, ve kterých se nevaří musí mít po ruce protipožární přístroje. Často se zde stává, že se prostě chlapi poperou a během toho mohou rozbít něco, co se může vznítit. Časný zásah hasicím přístrojem dokáže uchránit o mnohonásobně dražších škod.